karaadilli forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karaadilli-paylasım forum-paylaşımda son nokta

AnasayfakaraadilliGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sevgi nickleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
kemalist_devrimci
prenses prenses
kemalist_devrimci

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 06/07/08 Mesaj Sayısı : 46 Nerden :
sevgi nickleri Vide
MesajKonu: sevgi nickleri sevgi nickleri I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 9:20 am

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi
Seni ona kavuştursun.

Sevgili binlerce insan arasından gönül gözüyle görüp ayrı bir kimlik verdiğimizdi Her sözü büyü olan, dokunduğu herşeyi kutsallaştıran muhteşem insandı.

Nerede Hayat Varsa Orada aşk vardır .

Gerçek aşk öyle bir kuvvettirki , ormanda bulacağımı bilsem Tarzan olurum.

Aşk gülü dikeniyle kabul etmektir. bende seni dikeninle sevdim.

Sen ne biçim aşıksın sevdiğine seviyorum bile diyemeyen sen ne biçim aşıksın sevdiğine değer vermeyen nasıl aşıksın be sen nasıl aşıksın

Bazi rüyalar digerlerinden çok uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor.

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

Şimdi uzaklardasın benimle değil, ben ise yalnızım seninle değil, adın kalbimde dilimde değil, seni çok seviyorum elimde değil!

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var.

Ay yildiza mutluluk fisildarken Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylasirken Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasin diye...

Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur derler, hayalimde degil kalbimdesin.

Ben sana uzaktan bakmayı ben seni uzaktan sevmeyi ben sen bilmeden seni yaşamayı sevdim bitanem
mustafaoz
üye üye

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 26/07/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : adana
sevgi nickleri Vide
MesajKonu: Geri: sevgi nickleri sevgi nickleri I_icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 8:58 pm

l.ş.şş.şş

sevgi nickleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası