karaadilli forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karaadilli-paylasım forum-paylaşımda son nokta

AnasayfakaraadilliGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bi bakarmısınız

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
asli_pelin
prenses prenses
asli_pelin

Kadın
Yaş : 39 Kayıt tarihi : 11/07/08 Mesaj Sayısı : 32 Nerden : antalya
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 2:27 pm

flower istek istek site çok güzel gerçekten ama eksikleride var acaba site yöneticilerine rica etsem
film sinema dizi gibi bir bölümde ekliyebilirmisiniz.
dogan0378
yönetici yönetici
dogan0378

Erkek
Yaş : 46 Kayıt tarihi : 25/05/08 Mesaj Sayısı : 915 Nerden : AFYON
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: Geri: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 5:27 pm

alt yapı çalışmalarına başlandı en yakın zaman da eklenecektir.
http://karaadilli.net
Hasan DAMAR
üye üye

Erkek
Yaş : 63 Kayıt tarihi : 13/07/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : Karaadilli
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: Geri: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 12:46 am

Bu güzel hizmete vesile olan arkadaşlara minnettarım. Bütün konularda ana eksen karaadilli olmalı. örneğin Beldemizde istatistik çalışmaları hiç yok . Beldemizin sosyo ekonomik açıdan incelenmeli. reel nüfusumuz nedir. eğitim öğretim seviyemiz nedir. ilkokul, ortaokul, lise, lisans, önlisans mezunu kaç insanımız var. doktora, mastır yapan değerlerimiz kaç tanedir En büyük problemimiz olan işsizliğe nasıl bir çare bulabiliriz. sanatkarlarımız , sanayimiz, sanayicilerimizi nasıl onurlandıralım gibi başlangıç mükemmel gerisi mutlaka gelecek.
kalb_i_mecruh
üye üye

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 27/07/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : zonguldak
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: Geri: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 5:10 pm

yaralıdan selamlar güzel bir site olmuş
zenditlim
yeni üye yeni üye

Erkek
Yaş : 44 Kayıt tarihi : 27/07/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : artvin
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: Geri: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 9:36 pm

slm nasılsınız ben yeni uyeyim site gerçekten çok güzel
HARD
yeni üye yeni üye

Erkek
Yaş : 49 Kayıt tarihi : 28/07/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : ADANA
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: Geri: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 12:06 am

HERKESE SELAM
kritooo
admin admin
kritooo

Erkek
Yaş : 42 Kayıt tarihi : 06/07/08 Mesaj Sayısı : 72 Nerden : manısa
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: Geri: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 4:49 pm

herkeze slm.... Razz
djfakur
yeni üye yeni üye

Erkek
Yaş : 60 Kayıt tarihi : 31/07/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : kahramanmaraş
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: Geri: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 12:47 am

aslı_pelin ,tanişmak istiyorsan benimle iletişim kurmak istersen msn ni yaz bekliyorum.k.i.b.....................

En son dogan0378 tarafından Salı Ağus. 05, 2008 8:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : forumda msn yazmak yasaktır isterseniz kişiye pm atabilirsiniz)
MURAT006
yeni üye yeni üye
MURAT006

Erkek
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 08/08/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : ankara
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: Geri: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 3:58 pm

ben murat ortamisin
djfakur
yeni üye yeni üye

Erkek
Yaş : 60 Kayıt tarihi : 31/07/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : kahramanmaraş
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: Geri: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 1:41 am

karaadillye çok teşekkür ederiz,tüm ekibine ve kurucularına.bize ve siz değerli site arkadaşlarımıza bu güzel imkanı sağladıkları için sonsuz saygılarımı sunarım.bir konuya değinmek istiyorum,ben ve benim gibi binlerce şeker fabrıkası çalışanlarını ilgilendiriyor.hükümetimiz 218 bin işciye kadro verdi bunu herkes biliyor,bizler yılda 5 ay gibi bir süre çalıştığımız için bu kadro dan faydalanamadık,hükümetimize güveniyorumki bizlere de yani kalan 26,500 kjişiye kadro verecek güçtedir.acaba hükümetimizin bununla ilgili bir çalışması varmı karaadilli.kurucularından cevap bekliyorum saygılar.
dogan0378
yönetici yönetici
dogan0378

Erkek
Yaş : 46 Kayıt tarihi : 25/05/08 Mesaj Sayısı : 915 Nerden : AFYON
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: Geri: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 3:19 pm

bu sadece sizin sorununuz değil kardeşim türkiyede yaşayan tüm bizim ve bizim gibi alt ve orta sınıf vatandaşların üst tabakada bulunan kişiler her zaman kendi çıkarlarını düşünüyor.
http://karaadilli.net
sasalik
yeni üye yeni üye
sasalik

Erkek
Yaş : 41 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : çanakkale
bi bakarmısınız Vide
MesajKonu: Geri: bi bakarmısınız bi bakarmısınız I_icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 10:14 pm

SLM

bi bakarmısınız

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası