karaadilli forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karaadilli-paylasım forum-paylaşımda son nokta

AnasayfakaraadilliGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bilgisayar pc hızlandırma(program)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ismail arıkan
aktif üye aktif üye
ismail arıkan

Erkek
Yaş : 41 Kayıt tarihi : 05/07/08 Mesaj Sayısı : 19 Nerden : afyon/karaadilli
bilgisayar pc hızlandırma(program) Vide
MesajKonu: bilgisayar pc hızlandırma(program) bilgisayar pc hızlandırma(program) I_icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 1:07 pm

Programın amacı şu : Ram ınızda gereksiz çalışan dosyaları temizleyip ram ınızı temizliyor. Şuan ben kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor. ve bilgisayardaki hızlanma gözle görünür bir vaziyette şiddetle sizlere tavsiye ediyorum kullanın ve görün diyorum. Başka bişe demiyorum Yapmanız Gereken Fazla bişe yok Sadece programı kurum User name ve seri numarasını girmek gerisini kendi yapıyor zaten.

http://rapidshare.com/files/8033493/RAM_CLEANER.rar
kritooo
admin admin
kritooo

Erkek
Yaş : 42 Kayıt tarihi : 06/07/08 Mesaj Sayısı : 72 Nerden : manısa
bilgisayar pc hızlandırma(program) Vide
MesajKonu: Geri: bilgisayar pc hızlandırma(program) bilgisayar pc hızlandırma(program) I_icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 1:30 pm

tabi bununla ılgıli bır sorun var onu soylemeyı unutmussun bu işlemi yaptıkdan sonra RAM daha önce nasıl çalışlıyorsa.ve hzı ne kadar artsada 1 - ram ömrü azalıyor. 2 - sistemde bazı çalıştır konutlarını engelliyor. 3 - bence kurmak akıl işi değil 4 - bence pc hızlandırmak için pc kaç drr ise okadar ram takmak.. Razz

bilgisayar pc hızlandırma(program)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası